خدمات و محصولات  ما

  لیست قیمت  و کدهای نرم افزار های برلیان

        برلیان حقوق و دستمزد         برلیان 59   فروشگاهی   برلیان حسابدارن 2

برای برداشت نسخه های افزایش به نکات زیر توجه فرمائید

دارندگان نسخه های برلیان 59 یا 90نگارش SQL می توانند آخرین نسخه افزایش یافته را از این قسمت برداشت نمایند. این فایل به صورت فشرده می باشد ، بایستی روی فایل برداشت شده ، دوبل کلیک کرده و فایل درون آن را (Bas59sql.exe ) در شاخه نرم افزار 59 یا 90نگارش SQL کپی نمایند .

نسخه افزایش برلیان 90 نگارش SQL

نسخه افزایش حسابداران 90 نگارش SQL

نسخه افزایش حقوق دستمزد نگارش SQL

 

 

نرم افزارهای سری 90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورتیکه محل نصب نرم افزار خود روی هارد کامپیوتر ( شاخه نرم افزار مورد استفاده ) را نمیدانید به این روش عمل کنید. میتوانید با راست کلیک کردن روی آیکنی که برنامه برلیان با آن اجرا میشود ، و انتخاب گزینه آخر "Properties" و سپس زدن کلید "Find Target"  "فایل افزایش " را در پنجره باز شده کپی نمایید.

 

برلیان معتقد است  که استفاده از نرم افزارهای اطلاعاتی نیازمند خدمات پشتیبانی قوی و مستمر میباشد. لذا همراه با کار روی طراحی همیشه نیروی خود را صرف آماده سازی بخش خدمات پشتیبانی کرده است.

در کشور ما بدلایل مختلف میزان سواد کامپیوتری پایین بوده و متاسفانه بدلیل عدم وجود قانون حمایت از حقوق مولفین نرم افزار , فرهنگ موجود کار را بر تولید کنندگان نرم افزار سخت کرده است . لذا برلیان از روز اول با توجه به شرایط موجود , سیاست کسب اعتبار و فرهنگ سازی را پیشه خود کرده و همیشه سعی کرده بنحوی نرم افزارهای خود را ارائه و پشتیبانی نماید تا اعتماد مشتریان را جلب کرده و بدور از وضعیت موجود بازار حرکت نکند . ما ازابتدای کارمان همچون تمامی تولید کنندگان نرم افزار سعی کرده ایم هر سه کلاس خدمات پشتیبانی را ارائه کنیم . البته بدلیل حجم  زیاد  تقاضا در ارائه خدمات کلاس طلایی نتوانسته ایم به اهداف خود دست بیابیم .

به امید روزی که برلیان بتواند هر سه کلاس استاندارد خدمات پشتیبانی نرم افزاری را به بهترین نحو ارائه کند .

البته  خالی از لطف هم نخواهد بود که دلایل عدم موفقیت را هم بنویسیم :

ارائه خدمات منوط به استخدام , آموزش و سازماندهی نیروی انسانی مورد نیاز میباشد . متاسفانه در کشور ما این موارد بسیار سخت انجام شده و وقتی همراه با کمبود بودجه برای اینکار باشد واقعا امری تقریبا غیر ممکن میباشد

 
 
 

                                          

این سایت متعلق است به مرکز ماشینهای اداری استان قم و تمامی حقوق این سایت محفوظ میباشد                            ا