خدمات و محصولات  ما

       لیست قیمت نرم افزار سال 1402

     تفاوت برلیان 90 و فروشگاهی   پایه مالی وکالایی   امکانات 90

 

بانک سوالات در مورد برنامه برلیان فروشگاهی

راهنمای نصب  و استفاده از برلیان

تنظیمات فاکتور در  پیش نمایش

لیست قیمت (کد های برلیان 90) به تومان

تفاوت امکانات برلیان 90  و فروشگاهی

امکانات برلیان آموزشگاهی ویژه آموزشگاههای حسابداری فنی و حرفه ای

امکانات اضافه شده به برلیان 90

به روز رسانی نرم افزار های برلیان

دانلود  فونت  نستعلیق

پشتیبانی نرم افزار برلیان  

 
     

نرم افزار برلیان 90   SQL    در یک نگاه

 

آیا برلیان نرم افزار ویژه ای برای فروشندگان لوازم یدکی و قطعات خودرو دارد ؟

آیا برلیان پک ویژه ای برای سنگ بری دارد؟ آیا ...

اصلا برلیان برای چه نوع مشاغلی مناسب است  ؟

واقعیت آن است که برخی اصناف و شرکت های مختلف به امکانات خاص نرم افزاری جهت نگهداری حساب های مالی خود نیاز دارند. به عنوان مثال برخی اصناف درگیر مقوله تولید هستند. برخی نیاز به رهگیری فروش های هر بازاریاب دارند. برخی به جز ریال با ارزهای دلار و درهم و .. نیز درگیرند و ...

رفتار شرکت های مختلف نرم افزاری مقابل این تقاضاها یکسان نیست. برخی شرکت های همکار،  نرم افزار را ویژه یک شرکت خاص سفارشی یا اصطلاحا customize  می کنند که البته این انتخاب برای مشتری پرهزینه خواهد بود. برخی نیز، نرم افزار را به نام پک ها یا کیت های مختلف از قبیل پک ویژه سرامیک ، پک ویژه فروشندگان گوشی همراه و کیت ویژه سنگ بری ، شیشه بری و ... به بازار عرضه می کنند. در این میان برلیان روشی ابتکاری و منطقی را پیش گرفته است. برلیان اصناف را تفکیک نکرده است. بلکه امکانات کلی مورد نیاز اصناف مختلف را شناسایی و آنها را در غالب کدهای مختلف به متقاضیان عرضه می کند. به عنوان مثال امکان پیگیری شماره سریال کالا که به عنوان یک کد برای نرم افزار برلیان 59 تعبیه شده است می تواند در اصناف مختلف از قبیل فروشندگان گوشی همراه ، فروشندگان قطعات کامپیوتر و شبکه، شرکت های بزرگ ارائه کننده خدمات اینترنتی (ISP ها) و ... به کار گرفته شود. بر پایه این نگرش است که می توان نرم افزار را به صورت بالقوه با تمامی امکانات در سایت مشتری نصب و راه اندازی کرد تا مشتری موقع نیاز به یک امکان خاص صرفا طی یک ارتباط تلفنی کد فعال سازی آن امکان را دریافت و آن امکان را بدون نیاز به دریافت هیچ پک جدیدی در سایت خود فعال کند. حتی کاربر می تواند با فعال کردن آزمایشی امکانات، کارکرد یک کد خاص را از نزدیک مشاهده نماید و بعد از اطمینان از منطبق بودن آن کد با خواسته هایش آن را خریداری نماید.

در نهایت از همکاران محترم خواهشمندیم بعد از مواجه شدن با این نوع سوالات به جای درگیر شدن با لفظ پک ویژه صنف ... تقاضاها و خواسته های متقاضی را بررسی و کار ایشان را ارزیابی کنند. به احتمال بسیار زیاد برلیان راه حل مطمئن و خوبی برای آن تقاضا خواهد بود. خواهشمندیم در صورت عدم اطمینان از وجود یک قابلیت در نرم افزار، مورد را با واحد مشاوره فروش دفتر خدمات مرکزی برلیان در میان بگذارید.

امکانات این نرم افزار و قیمت هر بخش از این امکانات را میتوانید در لیست قیمت ها ببینید

 

        

 

                      

این سایت متعلق است به مرکز ماشینهای اداری استان قم و تمامی حقوق این سایت محفوظ میباشد                            ا